Najnovšie fotky

22.06.2014

Panoráma Heringeš

Projekt Panoráma vám ponúka moderné mestské bývanie zasadené v prírodnom prostredí s fascinujúcim panoramatickým výhľadom za bezkonkurenčné ceny. Len 3 km od centra Košíc na nachádza lukratívna lokalita situovaná vo východnej časti mesta pred Košickou Novou Vsou na slnečnej strane kopca. Umožňuje spojenie výhod, ktoré uspokoja najmä tých, ktorí hľadajú pohodlie a pokoj prírody a zároveň ľahkú dostupnosť mesta.

Architektonicky zjednotené riešenie obytného komplexu vytvára elegantný urbanistický celok. Ráta s výstavbou 145 radových domov a 6 viladomov. Pozemky sú orientované na slnko. Súčasťou obytného komplexu bude pešia zóna s bohatou zeleňou, detské ihriská a polyfunkčné centrum určené pre obchody, služby, športové aktivity a relax. Ďalšie športové a relaxačné vyžitie ponúka bezprostredná blízkosť lesa (cca 400m) a cyklotrasa vedúca až do Maďarska. Pohodu navodzujú aj nádherné výhľady na mesto ležiace v Košickej kotline na západ a pahorky Slanských vrchov a Slovenského Rudohoria na východ.

Viladomy ponúkajú širokú škálu rôznych typov bytov v šiestich nízkopodlažných viladomoch. Bytové objekty majú 4 poschodia, plus jedno ustúpené. Nájdete tu od dvojizbových bytov, vhodných pre bezdetné mladé páry, či seniorov aj byty svojou veľkosťou vhodné pre menšie, či väčšie rodiny až po priestranné penthousy, porovnateľné s bývaním v dome. Nezanedbateľnou črtou sú zaujímavé výhľady z terás, predlžených balkónov a lodžií, orientovaných na východnú alebo západnú stranu. Bezproblémový prístup do viladomov umožňujú bezbariérové vstupy. Ich bezpečnosť a súkromie umocňuje ohradený pozemok, ktorý poskytuje dostatočný priestor pre detské ihriská, lavičky a príjemné zákutia na aktívny či pasívny relax: čítanie knihy, opaľovanie, bedminton, loptové hry a pod.

Celková plocha 4,5 ha
1. etapa 51 rodinných domov
2. etapa 58 domov
3. etapa 36 domov
Celkový počet parkovaích miest 494
Začiatok výstavby 1. etapy 03 / 2011
Ukončenie výstavby 3. etapy 06 / 2014
Začiatok výstavby viladomov 03 / 2012
Ukončenie výstavby 4. viladomu 11 / 2013
Ukončenie výstavby viladomov 06 / 2014
Začiatok výstavby polyfunkčného centra 2014
Celkové náklady 43 152 100 €

 

Táto jedinečná lokalita má ideálnu dostupnosť. Do centra mesta vás rýchlo a jednoducho privedie novozrekonštruovaná štvorprúdová cesta cez novovybudovanú mimoúrovňovú križovatku bez semaforov. Tá istá cesta zabezpečuje bezproblémové napojenie na komunikácie aj do ďalších častí mesta. Priamo v areáli obytného komplexu je plánovaná zastávka MHD.

Výstavba projektu bude realizovaná vo väčších celkoch, s jasnou časovou postupnosťou a domy, byty vo viladomoch, resp. celé ulice budú klientom odovzdané hotové, bez potreby dokončovacích prác. Domy a byty vo viladomoch sú riešené ako nízkoenergetické tehlové objekty z kvalitných materiálov minimalizujúce mesačné náklady na médiá.

Kontakt

YouTube: Tibino113

Naše projekty: